Es ist zu lizitieren
20227.
Drucksachen
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1930 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1930. október 25. II. évf. 15. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1930, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borítón hiánnyal, sérüléssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |