Foto Zahl der Lose: 522
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3291178
19016
522
Photo
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3138488
19017
522
Photo
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1544014
19018
522
500
Photo
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3224262
19019
522
Photo
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2964377
19021
522
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3159517
19022
522
300
Photo
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
300 400 500
3413505
19023
522
Photo
ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3435415
19024
522
Photo
ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3416146
19025
522
Photo
cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3256334
19026
522
Photo
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3453017
19027
522
Photo
cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3453350
19028
522
Photo
2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen