Es ist zu lizitieren
19022.
Foto
300 HUF
0,81 EUR, 0,94 USD
300 HUF
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |