Foto

Zahl der Lose: 522

cca 1930 Virágh János (Magyar Honvéd Térképészeti Intézet) családja társaságában, egyenruhában, széleken szakadással, 17,5x23,5 cm
18613.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1919 Cserni József vörösterrorista és társai pere, a magyar Vörös Hadsereg a Felvvidéken, 4 db azonosításra váró fotó a Tanácsköztársaság idejéből. Későbbi nagyítás 18x12 cm, 24x18 cm
18614.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
18615.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
18616.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
18617.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
18618.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
18619.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
18620.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
René-Louis Lafforgue (1928-1967) francia színész fotója, Paris, Pathé Marconi, üvegezett fa keretben, paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 21x16 cm, keret: 35x28 cm
18621.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm  1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.
18622.

cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm

1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1924 Dohnányi Ernő (1877-1960) zeneszerző és felesége Galafrés Elza (1879-1977) színésznőt és rokonságukat ábrázoló fotó hagyaték. 22 db vizitkártya, kabinetfotó, fotólap. Az 1880-as évektől Galafrés egészen öreg koráig és 3. férjéig.
18623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
cca 1930-1940 Budapest, Halászbástya, Szent István-szobor, 2 db fotó, kartonra ragasztva, 6x8,5 cm
18624.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen