Es ist zu lizitieren
23710.
Bücher: Sozialwissenschaften
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
40 000 HUF
L. Annaei Senecae Philosophi Opera. Ad optimas editiones collata praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Tomus I-IV.
Biponti [Zweibrücken], 1782, Ex Typographia Societatis, 2 (címlap, rajta Seneca rézmetszetű portréjával)+XL+304 p.; 2 (címlap, rajta Nero rézmetszetű portréjával) + 336 p.; 2 (címlap, rajta Agrippina rézmetszetű portréjával)+431 p; 2 (címlap, rajta Claudius rézmetszetű portréjával)+424 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítókkal, kissé foxing foltos lapokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel a címlapokon.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |