Es ist zu lizitieren
23744.
Bücher: Sozialwissenschaften
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Gunda Béla: Néprajzi gyűjtőúton. Debrecen, 1956, Alföldi Magvető, 171 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.;
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |