Es ist zu lizitieren
23731.
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Dr. Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. I. kötet. Bp., 1900, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélek, kissé kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |