Es ist zu lizitieren
23774.
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
1910-1947 Közgazdasági Értesítő 6 kötete:
1910 V. évf. 34-39. sz. 1263-2446 p., 1935 XXX. évf. 1-26. sz., 1940 XXXV. évf. 27-52. sz., 1942 XXXVII. évf. 27-52. sz., 1943 XXXVIII. évf. 1-27. sz., XL. évf. 36-52. sz. Félvászon-kötésekben, intézményi bélyegzésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |