Es ist zu lizitieren
23757.
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
1886 Közgazdasági Értesítő. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi magy. kir. ministerium közlönye. V. évf. 1-25. sz. (Fél évfolyam egy kötetben.) Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., LXXII+956 p. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |