Es ist zu lizitieren
23771.
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
1886-1896 Közgazdasági témájú kolligátum: Zichy Jenő, gróf: A vámszövetség kérdéseinek megoldásáról.; Nemzetgazdasági Szemle XI. évf. I., II., IV. füzetek.; Bosányi Endre: A malomipar szerepe és jelentősége közgazdaságunkban.; Pap Dávid: Kvóta. Vámszövetség. Bank.; Mecenseffy Emil: Az Osztrák-Magyar Bank szabadalmának értéke és ára. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel, intézményi bélyegzővel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |