Es ist zu lizitieren
22052.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |