Es ist zu lizitieren
22010.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
6 500 HUF
Póda Endre, pódafai: A soproni római kath. ,,parochia" és a ,,soproni kath. hitközség" története. Sopron sz. kir. város, a győri püspökség, és a plébánia levéltáraiban őrzött okiratok nyomán írta: - - . Függelék: Szent Jakab kápolnájának leírása 1886. Sopron, 1892, Soproni Kath. Konvent (Litfass Károly-ny.), 6 sztl. lev.+ 169+(3) p.+ 8 t.; XXVI p.+ 9 t. Kiadói félvászon-kötés, széteső, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, 3 hiányzó táblával.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |