Es ist zu lizitieren
22082.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. köt.: Tirol és Voralberg. Bp., 1893., M. Kir. Államnyomda, 1 (színes képtábla) t + XII+594 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |