Es ist zu lizitieren
22107.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
[Balbi, Adriano (1872-1848)] Adrian Balbi's Allgemeine Erdbeschreibung. Neu bearbeitet und erweitert von Franz Heiderich. I-III. köt. Wien-Pest-Leipzig, 1893-1894, A. Hartleben. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, ill. kihajtható, színes térképekkel. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, változó állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |