Es ist zu lizitieren
22120.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
A Szent Benedek rendi esztergomi Nagy-gymnasiumi önképző-egylet évkönyve. I. évfolyam 1869. Esztergom, 1869. Horák Egyed.4 sztl. lev. + 152 p. Korabeli préselt és aranyozott, egészvászon kötésben,
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |