Es ist zu lizitieren
24207.
Bücher: Märchen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Móra Ferenc: Hol volt, hol nem volt. Mesék. [Bp.,1930.],Genius, (Kunossy-ny.), 127 p.+8 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 3 kijáró és szakadozott, valamint további 1 tábla sarka leszakadt, sérült.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |