Es ist zu lizitieren
24202.
Bücher: Märchen
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei)
Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |