Es ist zu lizitieren
22534.
Bücher: Geschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Deák Ferencz emlékezete II. köt.: Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór, (Prochaska Károly-ny.), 8 sztl. lev.+ IV+392 p. Kiadói aranyozott, zöld egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |