Es ist zu lizitieren
22792.
Bücher: Geschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
800 HUF
A M. Kir. Kormány 1935. évi működésérÅ‘l és az ország közállapotairól szóló Jelentés és Statisztikai Évkönyv. Bp., 1937, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘vel (Szatmár, Ugocsa és Bereg Közigazgatásilag EgyelÅ‘re EgyesÃtett Vármegyék Levéltárnoka). + Die Ergebnisse der Viehzählung vom 31. Dezember 1910 in den im Reichsrate vertretenen Königreichen und Landern. 1. Heft. Die Summarischen Ergebnisse der Viehzählung. Wien, 1912, Bureau der K. k. Staatischen Zentralkomission. Német nyelven. Kiadói sérült papÃrkötés, intézményi bélyegzÅ‘vel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |