Es ist zu lizitieren
22789.
Bücher: Geschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
800 HUF
2 db a Magyar Tudományos Akadémia tagjairól megemlékező különnyomat: Dr. Török József: Pólya József emléke. Bp., 1876, MTA (Athenaeum-ny.), 11 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzővel. + Károlyi Árpád: Emlékbeszéd Arneth Alfréd külső tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek IX. köt. 6. sz. Bp., 1902, MTA (Athenaeum-ny.), 18 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |