Es ist zu lizitieren
22537.
Bücher: Geschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
3 800 HUF
1896 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXX. évf. 1896. évi folyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896, Magyar Történelmi Társulat, (Athenaeum-ny.), VIII+958 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, két kijáró lappal (III/IV,V-VI.)
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |