Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 59

Dr. Gyúró Ferenc (szerk.): A gyümölcstermesztés technológiája. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, sérült papírborítóval, jó állapotban.
23483.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
23484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
23485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
23486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.
23487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23488.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23489.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
23490.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23491.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23492.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
23493.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen