Es ist zu lizitieren
23446.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Kugler [Henrik] Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi czukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Írta: - -. Bp., ,Rozsnyai Károly, (Neuwald Illés-ny.), 509+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, szétvált fűzéssel, hiányos gerinccel, de belül a lapok épek, tiszták.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |