Es ist zu lizitieren
23441.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
9 500 HUF
Étlapíráshoz szolgáló magyar-német szakszótár. Kézirat gyanánt. Összeállította Zalán Lipót. [Budapest, 1972]. [Nyomda nélkül.] [2] p. + 95 levél.
Limitált példányszámban készült gasztronómiai szakszótárunk összeállítója Zalán Lipót, a Hévízi Gyógyfürdő igazgatója, az 1970-es évek néhány gasztronómiai munkájának szerzője. Az előzékeken régi tulajdonosi bejegyzés.
Horváth 0.
Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó példány, nagyon ritka könyv.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |