Es ist zu lizitieren
23437.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Novy Smokovec, Tátrafüred 1930. Szerzői. Második kiadás. - Julius Kittler utóda Keller és Társa (ny.) [3] + 770+ 61 (gasztronómiai szótár) + [36] p. Szövegközti és egészoldalas táblákkal illusztrált.
Kiadói vászonkötésben, kopott, néhány foltos, sérült lap.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |