Es ist zu lizitieren
23460.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Bereczki Máté: Gyümölcsészeti vázlatok. I. kötet: Jegyzéke a "Gyümölcsészeti Vázlatok" mind a négy kötetében leírt gyümölcsöknek. Arad, 1887., Gyulai István, 508+2 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |