Es ist zu lizitieren
24612.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 200 HUF
Wass Albert: Egyedül a világ ellen. Nemzeti könyvtár 88. sz. [Bp., 1943], Stádium-ny., 60+[4] p. A borító és a rajzok Jeges Ernő munkái. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval és címlappal, a címlap és a második lap összeragadt.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |