Es ist zu lizitieren
24416.
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db:
Kőszegi László: Kőszegi László versei. Bp., 1917., Szerzői,(May János-ny.), 70+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés.;
Kiss Sándor (Nagyacsád): Ébredő falu. Versek. Pápa, 1929, Főiskolai-ny., 95+1 p. A borítón linómetszettel. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, javított gerinccel.;
Kónya István: A lehullott szirmok. Versek. Szerzői kiadás. Bp., én., Springer Gusztáv, 62 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, sérült borítóval.;
Székely László: A parton ülők panasza. Szombathely, 1932., (Martineum-ny.), 98+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |