Es ist zu lizitieren
24285.
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Sainte-Beuve, [Charles-Auguste]:
Frauenbildnisse aus vier Jahrhunderten. Mit 48 + 31 Bildbeigaben. Band I-II. [Teljes mű két kötetben.]
München, 1914. Georg Müller (Druck von Mänicke und Jahn in Rudolstadt). XVIII + 390 p. + 48 t.; [8] + 416 p. + 31 t.
Charles-Augustin Sainte-Beuve (1804-1869) francia író, költő és irodalomkritikus. Terjedelmes életművének jelentős részét képezik ismeretterjesztő írásai. Kötetünk a szerző "Portraits de femmes" címmel megjelent, életrajzi érdekességekre koncentráló hölgyportréi közül válogat. A munka hercegnők és királyi szeretők életrajzait teszi közzé a francia kultúra elmúlt négy évszázadból.
Egységes, díszesen aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben, színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |