Es ist zu lizitieren
24274.
Bücher: Andere kuriositäten
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
22 000 HUF
Révai Nagy Lexikona 1-21. köt. Bp., én.-1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, art-deco kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel, a 21. kötet kötése belül sérült.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |