Es ist zu lizitieren
24407.
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Pór Antal: Hunyadi János. Élet- és korrajz. Házi Könyvtár XIV. köt. Bp., 1873, Szent István-Társulat, XII+309 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |