Es ist zu lizitieren
24523.
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 HUF
Louise Labé: Szerelmes szonettek. Ford: Lányi Viktor. Bp., é.n, Uj Idők. Félvászon kötés, kopott papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |