Es ist zu lizitieren
24455.
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;
Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |