Es ist zu lizitieren
24307.
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Kármán József művei I.II. kötet. Kiadja: Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár XII-XIII. kötet. Bp., 1880, Aigner Lajos, Wilckens F.C. és Fia-ny. Korabeli aranyozott félvászon kötésben
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |