Es ist zu lizitieren
24615.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
H. Courts Mahler: Kata házassága. Regény. Ford.: Boros Béla. Bp.,én.,Dante, 203+5 p. Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzésekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. + E. v. Adlersfeld-Ballestrem: A zöld pompadour. Regény. Ford.: Kémédyné Novelly Riza. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |