11700.
Beendet 516. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Sterbenz Károly (1909-1993): Menyhárd Istvánné könyve. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződéssel, lap teteje papírra kasírozva, 8.5x6.5 cm.