11698.
Beendet 516. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Sterbenz Károly (1909-1993): Geracsek Ferenc könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 3,5x2,5 cm.