11696.
Beendet 516. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris özv. Neubergerné, 1939. Rézkarc, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 10×4 cm