Es ist zu lizitieren
11648.
516. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 12 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, közet 2 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |