Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 9 db ex libris (2 db paszpart... https://www.darabanth.com/de/516-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/519.0/Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~2/Antonio-Olle-y-Pinell-1897-1981-ossz-9-db-ex-libris-2-db-paszpartuban-Fametszet-papir-~II3468517
Ich möchte es kaufen: In den Korb
Löschen
3468517
11657
519
Ex libris - small-graphics
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 9 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, mindegyik jelzett, 3x7 és 9x11,5 cm közötti méretekben.
: bt