1913 Medgyes László (1892-1952) Ex libris Medgyes Bözske, Rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/de/516-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/519.0/Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~2/1913-Medgyes-Laszlo-1892-1952-Ex-libris-Medgyes-Bozske-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-11x8-5~II3480594
3480594
11674
519
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: 1913 Medgyes László (1892-1952) Ex libris Medgyes Bözske, Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 11x8,5 cm
: ekb