Es ist zu lizitieren
18845.
Foto
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
55 000 HUF
cca 1850 Deák Ferenc (1803-1876) ritka fiatalabb korabeli portréja Franz Eybl 1842-es litográfiája után. Vizitkártya, korabeli, üvegezett fa keretben, XX.sz. eleji Postatakarékpénztár árverési csarnok árverési címkével. Keret mérete 14x18 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |