Es ist zu lizitieren
22430.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Bibliografia. (A turistaság és alpinizmus 20 évfolyama és összes kiadványai.) Összeállította: Papp László. Bp., 1930. Turistaság és alpinizmus kiadóv. Ifj. Kellner Ernő ny. 31 p. Korabeli, illusztrált, préselt, aranyozott egészvászon kötésben. eredeti borítók bekötve
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |