Es ist zu lizitieren
22137.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |