Es ist zu lizitieren
22009.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
26 000 HUF
Fiume és a magyar-horvát tengerpart. Szerk.: Dr. Borovszky Samu, Dr. Sziklay János. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.), XII+509+2 p.+12 t. (közte 4 kromolitográfia)+1 t.(kihajtható térkép.) Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, restaurált, pótolt gerinccel, néhány lapon javítással, hiányzó címképpel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |