Es ist zu lizitieren
22051.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
E. O. Hoppé: Die Vereinigten Staaten. (U.S.A.) Das Romantische Amerika. Baukunst, Landschaft und Volksleben. Berlin, 1927, Ernst Wasmuth, XXXVIII+[2]+304 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, ex libris-szel (Habermann Gusztáv).
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |