Es ist zu lizitieren
22110.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain a nyugati Tibetbe. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 310 p.+ 27 (fekete-fehér fotók) t.+ 2 (térképek) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kopott borÃtóval,
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |