Es ist zu lizitieren
22006.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
19 000 HUF
Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai (Magyarország monográfiája) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+(3) p. + 13 t. (3 kihajtható, 4 színes chromolitográfia) + 1 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen javítással, a Kassa térkép-hiányzik.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |