Es ist zu lizitieren
24025.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |