Es ist zu lizitieren
22765.
Bücher: Geschichte
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank keletkezésének és fennállásának története 1841-1917. II. köt.: 1892-1917. Bp.,(1917), Athenaeum, 565 p. +12 (fekete-fehér fotók, közte két kétoldalas fotóval, a többi egyoldalas) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |